calcActive())">
Texas Instruments SELECT TI-Nspire CX, TI Nspire CX, TI Nspire CX CAS Graphing Laskimen Akku
Varastossa
19,95 €
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Texas Instruments laskinten kanssa:
TI-84 Plus CE
SELECT TI-Nspire CX
TI-Nspire CX CAS
TI-84 CE
TI Nspire CX
TI Nspire CX CAS Graphing
SELECT TI-Nspire CX
TI-Nspire CX CAS
TI-84 CE
TI Nspire CX
TI Nspire CX CAS Graphing
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Texas Instruments laskinten alkuperäisakut:
3.7L12005SPA
P11P35-11-N01
P11P35-11-N01
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-TEX840SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128114741 |
| Mitat | 52.70 x 42.88 x 4.80mm |
| Korvaa | 3.7L12005SPA / P11P35-11-N01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.