
calcActive())">
TomTom GO 5000 / GO 6000 Navigaattorin Akku
Varastossa
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien TomTom navigaattorien kanssa:
4FL50
4FL60
Go 5000
GO 5100
Go 6000
GO 6100
Go 6200
Pro 5250
PRO TRUCK 5250
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat TomTom navigaattorien alkuperäisakut:
AHA11111008
VF6P
VFAD
HUOM! Ei toimi TOMTOM 600 mallin kanssa.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-TMG500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128121282 |
| Mitat | 53.50 x 34.00 x 5.50mm |
| Korvaa | VFAD / AHA11111008 / VF6P |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa TomTom akut
Näytä kaikki →
TomTom GO 510 / GO 520 Navigaattorin Akku
18,95 €
16,95 €

TomTom Start 52 / VF6F Navigaattorin Akku
17,95 €
15,95 €

TomTom Start 60 akku 1020 mAh
18,95 €

TomTom Urban Rider, akku 2200 mAh
18,95 €

TomTom Star 20, akku 700 mAh
18,95 €

TomTom VF3A akku 1100 mAh
18,95 €
15,95 €

TomTom One versio 3, TomTom One XL Europe akku 800 mAh
21,95 €

TomTom Pro 4000, akku 1100 mAh
18,95 €
