calcActive())">
TomTom GO 510 / GO 520 Navigaattorin Akku
Varastossa
18,95 €
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien TomTom navigaattorien kanssa:
4FA50
Go 510
Go 520
Go 520 WIFI
Go 510
Go 520
Go 520 WIFI
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat TomTom navigaattorien alkuperäisakut:
AHA11110004
P5
P6
P5
P6
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-TMG510SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128121305 |
| Mitat | 53.00 x 34.00 x 6.00mm |
| Korvaa | P5 / AHA11110004 / P6 / AT6 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa TomTom akut
Näytä kaikki →
-11%
TomTom Start 52 / VF6F Navigaattorin Akku
17,95 €
15,95 €
TomTom GO 5000 / GO 6000 Navigaattorin Akku
18,95 €
TomTom Urban Rider, akku 2200 mAh
18,95 €
TomTom Start 60 akku 1020 mAh
18,95 €
TomTom XL IQ , akku 1100 mAh
18,95 €
TomTom 4FA60, Go 610 akku 3,7V 1100mAh
18,95 €
TomTom Star 20, akku 700 mAh
18,95 €
TomTom Go 2435TM akku 1000 mAh
18,95 €