calcActive())">
TomTom VF3A akku 1100 mAh
Varastossa
18,95 €
15,95 €
Akku sopii mm:
TOMTOM
4EL0.001.01, XL Live, XL LIVE TTS 4EL0.017.01
Laadukas tarvikeakku 12kk takuulla. Akku täyttää CE, UL ja ISO9001 vaatimukset ja se on ylilataus- ja oikosulkusuojattu. Akussa on myös RoHS ympäristösertifikaatti.
| SKU | CS-TMF04SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128040217 |
| Korvaa | VF3A / AHL03713005 / VF3M |
| Mitat | 47.20 x 34.00 x 5.40mm |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa TomTom akut
Näytä kaikki →
-11%
TomTom GO 510 / GO 520 Navigaattorin Akku
18,95 €
16,95 €
TomTom GO 5000 / GO 6000 Navigaattorin Akku
18,95 €
-11%
TomTom Start 52 / VF6F Navigaattorin Akku
17,95 €
15,95 €
TomTom Start 60 akku 1020 mAh
18,95 €
TomTom Urban Rider, akku 2200 mAh
18,95 €
TomTom Star 20, akku 700 mAh
18,95 €
TomTom One versio 3, TomTom One XL Europe akku 800 mAh
21,95 €
TomTom XL IQ , akku 1100 mAh
18,95 €