calcActive())">
TomTom GO 5000 / GO 6000 Navigaattorin Akku
Varastossa
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien TomTom navigaattorien kanssa:
4FL50
4FL60
Go 5000
GO 5100
Go 6000
GO 6100
Go 6200
Pro 5250
PRO TRUCK 5250
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat TomTom navigaattorien alkuperäisakut:
AHA11111008
VF6P
VFAD
HUOM! Ei toimi TOMTOM 600 mallin kanssa.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-TMG500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128121282 |
| Mitat | 53.50 x 34.00 x 5.50mm |
| Korvaa | VFAD / AHA11111008 / VF6P |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa TomTom akut
Näytä kaikki →
-11%
TomTom GO 510 / GO 520 Navigaattorin Akku
18,95 €
16,95 €
-11%
TomTom Start 52 / VF6F Navigaattorin Akku
17,95 €
15,95 €
TomTom Urban Rider, akku 2200 mAh
18,95 €
TomTom Start 60 akku 1020 mAh
18,95 €
TomTom XL IQ , akku 1100 mAh
18,95 €
TomTom 4FA60, Go 610 akku 3,7V 1100mAh
18,95 €
TomTom Star 20, akku 700 mAh
18,95 €
TomTom Go 2435TM akku 1000 mAh
18,95 €