
calcActive())">
Verifone Nurit 2085U, Nurit 2090 Maksupäätteen Akku
Saatavissa tehtaalta
21,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Verifone maksupäätteiden kanssa:
Nurit 2085U
Nurit 2090
Nurit 2090
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Verifone maksupäätteiden alkuperäisakut:
150AAM6BMX
BAT00023
BAT00023
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-VFT209BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128048053 |
| Mitat | 84.83 x 48.85 x 14.52mm |
| Korvaa | BAT00023 / 150AAM6BMX |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 10.8Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Maksupäätteiden akut
Näytä kaikki →
Ingenico IWL220, iWL220 GPRS, iWL250 Maksupäätteen Akku
20,95 €

Ingenico IWL220, iWL220 GPRS, iWL250 Maksupäätteen Akku 2600 mah
21,95 €

Verifone VX680, vx680 wireless credit card mac, VX680 wireless terminal Maksupäätteen Akku
26,95 €

Ingenico DB Cox3 akku 1800mAh
28,95 €

Verifone VX670 Akku - 1800 mAh
33,95 €

Ingenico Iwe280, IWL220, iWL220 GPRS akku 3400mAh
24,95 €

VeriFone maksupäätteen T650p yhteensopiva akku 2600mAh
21,95 €
18,95 €

Ingenico 730, 770, Arthema Maksupäätteen Akku
23,95 €
