calcActive())">
HTC Vive Tracker akku 500mAh / 2.70Wh
Varastossa
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC VR-laitteiden kanssa:
Vive Tracker
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC VR-laitteiden alkuperäisakut:
B2PYV100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi VR-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi VR-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-HTR200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128144939 |
| Korvaa | 35H00266-02M / B2PYV100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 500mAh / 1.85Wh |
| Mitat | 40.40 x 32.00 x 4.92mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa VR-laitteiden akut
Näytä kaikki →
Samsung 3D -lasien BN81-04794A / SG-2200AR 3D Glasses yhteensopiva akku 70mAh
16,95 €
Bose 3D -lasien Frames Alto / 840667-0100 yhteensopiva akku 120mAh
25,95 €
Sony 3D -lasien TDG-250 / TDG-BR250 yhteensopiva akku 100mAh
15,95 €
Sony 3D -lasien CECH-ZEG1U / Playstation PS3 3D Glasses yhteensopiva akku 90mAh
14,95 €
Google VR Daydream Controller / D9SCA yhteensopiva akku 230mAh
16,95 €
HTC VR Vive Focus yhteensopiva akku 3150mAh
23,95 €
Meta VR Oculus Quest Pro yhteensopiva akku 5540mAh
42,95 €