calcActive())">
Worx sähkötyökalujen / porakoneiden 20V PowerShare / WG151 yhteensopiva akku 4000mAh
Saatavissa tehtaalta
61,95 €
Worx sähkötyökalujen / porakoneiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
20V PowerShare
WG151
WG151.5
WG155
WG155.5
WG160
WG160.3
WG163
WG251
WG251.5
WG255
WG320
WG321
WG322
WG323
WG540
WG540.5
WG545
WG545.1
WG546
WG629
WG778
WG891
WG920
WG921
WG951
WG951.2
WG951.4
WX373
WG151
WG151.5
WG155
WG155.5
WG160
WG160.3
WG163
WG251
WG251.5
WG255
WG320
WG321
WG322
WG323
WG540
WG540.5
WG545
WG545.1
WG546
WG629
WG778
WG891
WG920
WG921
WG951
WG951.2
WG951.4
WX373
Korvattavat Worx sähkötyökalujen / porakoneiden alkuperäisakut
WA3012
WA3520
WA3525
WA3571
WA3575
WA3575.2
WA3578
WA3671
WA3678
WA3520
WA3525
WA3571
WA3575
WA3575.2
WA3578
WA3671
WA3678
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Worx sähkötyökalujen / porakoneiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta m…
| SKU | CS-WRP352PW |
|---|---|
| Jännite uusi | 20 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128170495 |
| Korvaa | WA3520 / WA3525 / WA3575 / WA3578 / WA3678 / WA3671 / WA3575.2 / WA3012 / WA3571 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 80Wh |
| Mitat | 121.80 x 84.70 x 60.70mm |
| Jännite | 20 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
-13%
Einhell BT-CD 10,8 V /3 LI Työkalun Akku 1500 mAh
29,95 €
25,95 €
Worx WA3556 20 V akku 5000 mAh
109,95 €
-19%
HiKOKI sähkötyökalujen / porakoneiden 371751M / 402933 yhteensopiva akku 3000mAh
67,95 €
54,95 €
Alpina sähkötyökalujen / porakoneiden BLA 24 Li / C 24 Li yhteensopiva akku 2000mAh
57,95 €
Alpina sähkötyökalujen / porakoneiden BLA 24 Li / C 24 Li yhteensopiva akku 4000mAh
84,95 €
GreenWorks sähkötyökalujen / porakoneiden 20202 / 20292 yhteensopiva akku 3000mAh
92,95 €
Lincoln sähkötyökalujen / porakoneiden 1201 / 218-787 yhteensopiva akku 2100mAh
43,95 €
Lincoln sähkötyökalujen / porakoneiden 1201 / 218-787 yhteensopiva akku 3300mAh
52,95 €