calcActive())">
Worx sähkötyökalujen / porakoneiden WG168E / WG168E.9 yhteensopiva akku 2000mAh
Saatavissa tehtaalta
64,95 €
Worx sähkötyökalujen / porakoneiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
WG168E
WG168E.9
WG268E
WG268E.9
WG368.9
WG368E
WG568E
WG568E.9
WG770E
WG776
WG776E.9
WG168E.9
WG268E
WG268E.9
WG368.9
WG368E
WG568E
WG568E.9
WG770E
WG776
WG776E.9
Korvattavat Worx sähkötyökalujen / porakoneiden alkuperäisakut
WA3536
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Worx sähkötyökalujen / porakoneiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta m…
| SKU | CS-WRX168PW |
|---|---|
| Jännite uusi | 40 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128123330 |
| Korvaa | WA3536 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 80Wh |
| Mitat | 132.70 x 85.30 x 79.10mm |
| Jännite | 40 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
-13%
Einhell BT-CD 10,8 V /3 LI Työkalun Akku 1500 mAh
29,95 €
25,95 €
Worx WA3556 20 V akku 5000 mAh
109,95 €
-19%
HiKOKI sähkötyökalujen / porakoneiden 371751M / 402933 yhteensopiva akku 3000mAh
67,95 €
54,95 €
Alpina sähkötyökalujen / porakoneiden BLA 24 Li / C 24 Li yhteensopiva akku 2000mAh
57,95 €
Alpina sähkötyökalujen / porakoneiden BLA 24 Li / C 24 Li yhteensopiva akku 4000mAh
84,95 €
GreenWorks sähkötyökalujen / porakoneiden 20202 / 20292 yhteensopiva akku 3000mAh
92,95 €
Lincoln sähkötyökalujen / porakoneiden 1201 / 218-787 yhteensopiva akku 2100mAh
43,95 €
Lincoln sähkötyökalujen / porakoneiden 1201 / 218-787 yhteensopiva akku 3300mAh
52,95 €