calcActive())">
Worx sähkötyökalujen / porakoneiden WU288 / WX125 yhteensopiva akku 2000mAh
Saatavissa tehtaalta
33,95 €
Worx sähkötyökalujen / porakoneiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
WU288
WX125
WX125.1
WX125.3
WX125.3 D-Lite
WX125.4
WX125.5
WX125.6
WX125.7
WX125.M
WX126
WX128.2
WX283
WX283.3
WX284
WX382
WX382.2
WX382.3
WX382.4
WX382.7
WX382.M
WX382.M1
WX382.M2
WX521
WX521.1
WX540
WX540.3
WX673
WX673.3
WX673.M
WX677
WX677.7
WX125
WX125.1
WX125.3
WX125.3 D-Lite
WX125.4
WX125.5
WX125.6
WX125.7
WX125.M
WX126
WX128.2
WX283
WX283.3
WX284
WX382
WX382.2
WX382.3
WX382.4
WX382.7
WX382.M
WX382.M1
WX382.M2
WX521
WX521.1
WX540
WX540.3
WX673
WX673.3
WX673.M
WX677
WX677.7
Korvattavat Worx sähkötyökalujen / porakoneiden alkuperäisakut
WA3503
WA3509
WA3509
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Worx sähkötyökalujen / porakoneiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta m…
| SKU | CS-WRX125PX |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128099437 |
| Korvaa | WA3503 / WA3509 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 24Wh |
| Mitat | 80.92 x 47.60 x 46.30mm |
| Jännite | 12 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
-13%
Einhell BT-CD 10,8 V /3 LI Työkalun Akku 1500 mAh
29,95 €
25,95 €
Worx WA3556 20 V akku 5000 mAh
109,95 €
-19%
HiKOKI sähkötyökalujen / porakoneiden 371751M / 402933 yhteensopiva akku 3000mAh
67,95 €
54,95 €
Alpina sähkötyökalujen / porakoneiden BLA 24 Li / C 24 Li yhteensopiva akku 2000mAh
57,95 €
Alpina sähkötyökalujen / porakoneiden BLA 24 Li / C 24 Li yhteensopiva akku 4000mAh
84,95 €
GreenWorks sähkötyökalujen / porakoneiden 20202 / 20292 yhteensopiva akku 3000mAh
92,95 €
Lincoln sähkötyökalujen / porakoneiden 1201 / 218-787 yhteensopiva akku 2100mAh
43,95 €
Lincoln sähkötyökalujen / porakoneiden 1201 / 218-787 yhteensopiva akku 3300mAh
52,95 €