calcActive())">
YUNEEC dronen H520 / H520 Hexacopter Airframe yhteensopiva akku 7900mAh
Saatavissa tehtaalta
182,95 €
150,95 €
YUNEEC dronen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
H520
H520 Hexacopter Airframe
H520 Hexacopter Airframe
Korvattavat YUNEEC dronen alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu YUNEEC dronen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa si…
| SKU | CS-YEC520RX |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156116 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7900mAh / 120.08Wh |
| Mitat | 169.00 x 54.30 x 49.50mm |
| Jännite | 15,2 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Drone akut
Näytä kaikki →
-19%
DJI Mavic Pro akku 3800mAh
112,95 €
90,95 €
-7%
Bee-Bot Floor Robot, Programmable Children's Toy, Programmable Floor Robot akku 600mAh
14,95 €
13,95 €
-19%
DJI dronen Mini 3 / Mini 3 Pro yhteensopiva akku 3850mAh
95,95 €
77,95 €
-19%
DJI dronen Mavic Air yhteensopiva akku 2350mAh
112,95 €
90,95 €
-19%
DJI Phantom 4 akku 5200mAh
156,95 €
126,95 €
-17%
DJI dronen Tello yhteensopiva akku 1100mAh
35,95 €
29,95 €
-17%
Parrot AR.Drone 1.0, AR.Drone 2.0, AR.Drone 2.0 HD akku 1500mAh
47,95 €
39,95 €
-19%
YUNEEC Typhoon H H480 akku 1500mAh
139,95 €
112,95 €