calcActive())">
Åkerstroms AQ80 Transmitters, Era 100J Transmitters, Era 150J Transmitters akku 1600mAh
Varastossa
41,95 €
36,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Åkerstroms radio-ohjaimien kanssa:
AQ80 Transmitters
Era 100J Transmitters
Era 150J Transmitters
FSK98.05
Jupiter
Jupiter 10b
Jupiter 10bd
Jupiter 8b
Jupiter Era
Jupiter Era 8b
Mercury
Mercury 10b
Mercury 10bd
Mercury 12b
Mercury 12bd
Mercury 8b
T-Rx 12b
T-Rx 28jb
T-Rx display 12b
T-Rx display 28 jb
T-Rx en T-Rx display
TX50 Transmitters
Era 100J Transmitters
Era 150J Transmitters
FSK98.05
Jupiter
Jupiter 10b
Jupiter 10bd
Jupiter 8b
Jupiter Era
Jupiter Era 8b
Mercury
Mercury 10b
Mercury 10bd
Mercury 12b
Mercury 12bd
Mercury 8b
T-Rx 12b
T-Rx 28jb
T-Rx display 12b
T-Rx display 28 jb
T-Rx en T-Rx display
TX50 Transmitters
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Åkerstroms radio-ohjaimien alkuperäisakut:
933719-000
AB11R
AB1504
RAK3720
AB11R
AB1504
RAK3720
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi radio-ohjaimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi radio-ohjaimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-AKT800BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128123910 |
| Korvaa | RAK3720 / AB11R / AB1504 / 933719-000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 5.92Wh |
| Mitat | 63.20 x 38.30 x 14.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Teollisuuden akut ja paristot
Näytä kaikki →
-18%
Scanreco 16131, 590, 592 akku 2000mAh
32,95 €
26,95 €
Demag DRC10 akku 2000mAh
30,95 €
-18%
Åkerstroms 100J, 100J Transmitters, BC82 akku 1500mAh
50,95 €
41,95 €
-13%
Autec LPM02 / R0BATT00E08A0 nosturin kauko-ohjaimen akku 1400mAh
39,95 €
34,95 €
HBC Linus 6, Radiomatic Eco, Spectrum 1 akku 2000mAh
39,95 €
-15%
IMET BE5500, M550 Ares, M550 Thor akku 2000mAh
40,95 €
34,95 €
HBC Radiomatic Spectrum 2 akku 2000mAh
47,95 €
HBC Radiomatic Keynote, Radiomatic Linus 4, Radiomatic Micron 4 akku 2000mAh
37,95 €