calcActive())">
Ambrogio ruohonleikkurin L200 Basic / L200 Carbone yhteensopiva akku 10200mAh
Saatavissa tehtaalta
180,95 €
Ambrogio ruohonleikkurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
L200 Basic
L200 Carbone
L200 Deluxe
L200 Deluxe 1B
L200 Deluxe 2B
L200 elite retr
L200 Evolution
L200R
retrO
L200 Carbone
L200 Deluxe
L200 Deluxe 1B
L200 Deluxe 2B
L200 elite retr
L200 Evolution
L200R
retrO
Korvattavat Ambrogio ruohonleikkurin alkuperäisakut
110Z03700A
Typ B
Typ B
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Ambrogio ruohonleikkurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-WRN110VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 25,9 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128177838 |
| Korvaa | 110Z03700A / Typ B |
| Kapasiteetti (mAh) | 10200mAh / 264.18Wh |
| Mitat | 100.00 x 81.50 x 92.30mm |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Ruohonleikkureiden akut
Näytä kaikki →
Husqvarna Automover 105 / Gardena R40Li Robottiruohonleikkurin akku
59,95 €
-19%
Robomow RC, TC, MC ruohonleikkurin akku 3000mAh
189,95 €
152,95 €
-19%
Husqvarna AM430X, AM440, AM550 työkoneen akku 5200mAh
72,95 €
58,95 €
-19%
Husqvarna Automower 320 / 330X / 420 / 430X / 440 / 450X / 520 / 550 akku 5000mAh
99,95 €
80,95 €
-7%
Gardena 124562, Mahroboter R40Li, Mahroboter R45Li akku 1500mAh
53,95 €
49,95 €
Husqvarna Automover 260ACX, Automower 210C, Automower 210C 2007 akku 3000mAh
63,95 €
Bosch Indego 1000, Indego 10C, Indego 1100 Connect akku 3000mAh
115,95 €
Husqvarna AM430X, AM440, AM550 akku 6800mAh
119,95 €