calcActive())">
Anbernic pelikonsolin RG Cube Video / RG Cube Retro yhteensopiva akku 4800mAh
Saatavissa tehtaalta
22,95 €
Anbernic pelikonsolin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
RG Cube Video
RG Cube Retro
RG Cube
RG Cube Retro
RG Cube
Korvattavat Anbernic pelikonsolin alkuperäisakut
AHB104180
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Anbernic pelikonsolin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-ABR100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128210238 |
| Korvaa | AHB104180 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 17.76Wh |
| Mitat | 81.50 x 39.60 x 10.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Nintendo pelikonsolien akut
Näytä kaikki →
Nintendo pelikonsolin Wii U / Wii U GamePad yhteensopiva akku 2450mAh
25,95 €
Nintendo pelikonsolin Wii U 8G / Wii U 8G GamePad yhteensopiva akku 2450mAh
23,95 €
Nintendo pelikonsolin Wii U GamePad WUP-001 yhteensopiva akku 3200mAh
24,95 €
Nintendo pelikonsolin Wii U GamePad WUP-003 yhteensopiva akku 5200mAh
32,95 €
Nintendo pelikonsolin HDH-001 / HDH-002 yhteensopiva akku 3200mAh
22,95 €
Nintendo pelikonsolin Home Circuit / Mario Kart Live yhteensopiva akku 1750mAh
25,95 €
Anbernic pelikonsolin RG 350M / RG 353M yhteensopiva akku 2500mAh
18,95 €
Anbernic pelikonsolin Win600 3020E 3050E 5.94" Mini Handheld Game PC yhteensopiva akku 4400mAh
39,95 €