calcActive())">
Apple iPad Air 2 / iPad 6 akku 7300 mAh
Varastossa
38,95 €
25,95 €
Apple yhteensopiva tabletin akku. Sopii ainakin seuraaviin Apple iPad malleihin:
iPad 6
A1547
A1566
A1567
iPad 6
iPad Air 2
iPad Air 2 WiFi
MGKL2LL/A
MGL12LL/A
MGTX2LL/A
MH1J2LL/A
MH2M2LL/A
MH2N2LL/A
MH2P2LL/A
MH2U2LL/A
MH2V2LL/A
MH2W2LL/A
MH312LL/A
MH322LL/A
MH332LL/A
A1547
A1566
A1567
iPad 6
iPad Air 2
iPad Air 2 WiFi
MGKL2LL/A
MGL12LL/A
MGTX2LL/A
MH1J2LL/A
MH2M2LL/A
MH2N2LL/A
MH2P2LL/A
MH2U2LL/A
MH2V2LL/A
MH2W2LL/A
MH312LL/A
MH322LL/A
MH332LL/A
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Apple alkuperäisakut:
A1547
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-IPA156SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128116981 |
| Korvaa | A1547 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7300mAh / 27.74Wh |
| Mitat | 186.50 x 130.00 x 3.50mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa iPad varaosat
Näytä kaikki →
-37%
Apple iPad Air / iPad 5 (2017) / iPad 6 (2018) akku 8820mAh
34,95 €
21,95 €
-18%
Apple iPad Mini 4 akku 5100 mAh
33,95 €
27,95 €
-21%
Apple iPad 3 / 4 akku 11500 mAh
38,95 €
30,95 €
-15%
Apple iPad Pro 10.5" 2017 Akku 8130mAh
38,95 €
32,95 €
-17%
Apple iPad Air 4 akku 7500 mAh
59,95 €
49,95 €
Apple A1316, iPad 2 16GB Wi-Fi,iPad 2 32GB Wi-Fi 3G, yhteensopiva akku 7200 mAh
33,95 €
-11%
Apple iPad Mini 2 / 3 akku 6400 mAh
43,95 €
38,95 €
-7%
Apple iPad Mini 1 akku 4490mAh
29,95 €
27,95 €