calcActive())">
Apple iPad Pro 9.7 / 10.2 / A1673 / A1674 / A1675 akku 7300 mAh
Varastossa
45,95 €
Apple yhteensopiva tabletin akku. Sopii ainakin seuraaviin Apple iPad malleihin:
A1673
A1674
A1675
iPad 6.3
iPad 6.4
iPad Pro 9.7
A1674
A1675
iPad 6.3
iPad 6.4
iPad Pro 9.7
iPad 10.2
iPad 10.2 2019
iPad 10.2 7th Gen
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Apple alkuperäisakut:
A1664
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-IPA166SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128126294 |
| Korvaa | A1664 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7300mAh / 27.89Wh |
| Mitat | 177.80 x 127.50 x 2.60mm |
| Jännite | 3,82 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Apple iPad akut
Näytä kaikki →
-37%
Apple iPad Air / iPad 5 (2017) / iPad 6 (2018) akku 8820mAh
34,95 €
21,95 €
-33%
Apple iPad Air 2 / iPad 6 akku 7300 mAh
38,95 €
25,95 €
-18%
Apple iPad Mini 4 akku 5100 mAh
33,95 €
27,95 €
-7%
Apple iPAD, iPAD A1219, iPAD A1315 Tabletin Akku
26,95 €
24,95 €
-21%
Apple iPad 3 / 4 akku 11500 mAh
38,95 €
30,95 €
-17%
Apple iPad Air 4 akku 7500 mAh
59,95 €
49,95 €
-15%
Apple iPad Pro 10.5" 2017 Akku 8130mAh
38,95 €
32,95 €
-11%
Apple iPad Mini 2 / 3 akku 6400 mAh
43,95 €
38,95 €