calcActive())">
Apple iPhone 6 Plus yhteensopiva akku 2900 mAh
Varastossa
18,95 €
15,95 €
Apple iPhone yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin iPhone malleihin:
iPhone 6 Plus
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Apple alkuperäisakut:
616-0765
616-0770
616-0772
DAK90151
PP11AT115-1
616-0770
616-0772
DAK90151
PP11AT115-1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-IPH610SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128092711 |
| Korvaa | 616-0765 / DAK90151 / PP11AT115-1 / 616-0772 / 616-0770 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2900mAh / 11.08Wh |
| Mitat | 119.20 x 48.15 x 3.20mm |
| Jännite | 3,82 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa iPhone Akut
Näytä kaikki →
-11%
Apple 2020 iPhone SE yhteensopiva akku 1850 mAh
18,95 €
16,95 €
-24%
Apple iPhone 11 yhteensopiva akku 3100 mAh
24,95 €
18,95 €
-16%
Apple 2016 iPhone SE yhteensopiva akku 1620 mAh
18,95 €
15,95 €
-15%
Apple iPhone 12 yhteensopiva akku 2815mAh
26,95 €
22,95 €
Apple iPhone 8 yhteensopiva akku 1820 mAh
19,95 €
-16%
Apple iPhone 7 yhteensopiva akku 1960 mAh
18,95 €
15,95 €
-16%
Apple iPhone 6S yhteensopiva akku 1715 mAh
18,95 €
15,95 €
-21%
Apple iPhone 6S Plus yhteensopiva akku 2750 mAh
18,95 €
14,95 €