calcActive())">
Apple iPhone 6S Plus yhteensopiva akku 2750 mAh
Varastossa
18,95 €
14,95 €
Apple iPhone yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin iPhone malleihin:
iPhone 6S Plus
A1634
A1687
A1690
A1699
A1634
A1687
A1690
A1699
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Apple alkuperäisakut:
616-00042
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-IPH612SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128108757 |
| Korvaa | 616-00042 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2750mAh / 10.45Wh |
| Mitat | 119.50 x 48.40 x 3.17mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa iPhone Akut
Näytä kaikki →
-11%
Apple 2020 iPhone SE yhteensopiva akku 1850 mAh
18,95 €
16,95 €
-24%
Apple iPhone 11 yhteensopiva akku 3100 mAh
24,95 €
18,95 €
-16%
Apple 2016 iPhone SE yhteensopiva akku 1620 mAh
18,95 €
15,95 €
-15%
Apple iPhone 12 yhteensopiva akku 2815mAh
26,95 €
22,95 €
Apple iPhone 8 yhteensopiva akku 1820 mAh
19,95 €
-16%
Apple iPhone 7 yhteensopiva akku 1960 mAh
18,95 €
15,95 €
-16%
Apple iPhone 6S yhteensopiva akku 1715 mAh
18,95 €
15,95 €
-17%
Apple iPhone 11 Pro yhteensopiva akku 3000 mAh
29,95 €
24,95 €