calcActive())">
Apple iPhone Xs yhteensopiva akku 2600 mAh
Varastossa
22,95 €
Apple iPhone yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin iPhone malleihin:
A1920
A2097
A2098
A2099
A2100
iPhone 11.2
iPhone Xs
A2097
A2098
A2099
A2100
iPhone 11.2
iPhone Xs
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Apple alkuperäisakut:
616-00514
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-IPH840SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128140207 |
| Korvaa | 616-00514 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.88Wh |
| Mitat | 96.75 x 58.32 x 4.08mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa iPhone Akut
Näytä kaikki →
-16%
Apple iPhone 7 yhteensopiva akku 1960 mAh
18,95 €
15,95 €
-16%
Apple iPhone 6S yhteensopiva akku 1715 mAh
18,95 €
15,95 €
-16%
Apple 2016 iPhone SE yhteensopiva akku 1620 mAh
18,95 €
15,95 €
-60%
Apple iPhone 7 yhteensopiva tehoakku 2200 mAh
24,95 €
9,95 €
-16%
Apple iPhone 6 yhteensopiva akku 1800 mAh
18,95 €
15,95 €
Apple iPhone 8 yhteensopiva akku 1820 mAh
19,95 €
Apple 7 Plus iPhone yhteensopiva akku 2900 mAh
18,95 €
-11%
Apple iPhone 5S akku 1500 mAh
18,95 €
16,95 €