calcActive())">
Apple Watch series 3 42mm Älykellon LTE akku 350 mAh
Saatavissa tehtaalta
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Apple älykellojen kanssa:
A1859
GSRF-MQK32LL/A
GSRF-MQK62LL/A
GSRF-MQL02LL/A
GSRF-MQL12LL/A
GSRF-MQL22LL/A
GSRF-MQL42LL/A
GSRF-MR1J2LL/A
GSRF-MR1L2LL/A
GSRF-MR362LL/A
MQK12LL/A
MQK22LL/A
MQK32LL/A
MQK62LL/A
MQK72LL/A
MQK92LL/A
MQL02LL/A
MQL12LL/A
MQL22LL/A
MQL32LL/A
MQL42LL/A
MR1L2LL/A
MR2X2LL/A
MR362LL/A
Watch Series 3 4G 42mm
Watch Series 3 LTE 42mm
GSRF-MQK32LL/A
GSRF-MQK62LL/A
GSRF-MQL02LL/A
GSRF-MQL12LL/A
GSRF-MQL22LL/A
GSRF-MQL42LL/A
GSRF-MR1J2LL/A
GSRF-MR1L2LL/A
GSRF-MR362LL/A
MQK12LL/A
MQK22LL/A
MQK32LL/A
MQK62LL/A
MQK72LL/A
MQK92LL/A
MQL02LL/A
MQL12LL/A
MQL22LL/A
MQL32LL/A
MQL42LL/A
MR1L2LL/A
MR2X2LL/A
MR362LL/A
Watch Series 3 4G 42mm
Watch Series 3 LTE 42mm
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Apple älykellojen alkuperäisakut:
A1850
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-IPW185SH |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137498 |
| Mitat | 27.50 x 18.50 x 5.30mm |
| Korvaa | A1850 |
| Kapasiteetti (mAh) | 350mAh / 1.34Wh |
| Jännite | 3,82 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Älykellojen akut
Näytä kaikki →
SAMSUNG Galaxy Watch 42mm SM-R810 SM-R815 Älykellon akku 250 mAh
18,95 €
-13%
SAMSUNG Gear S3 Classic Älykellon akku 350 mAh
23,95 €
20,95 €
SAMSUNG Gear 1 SM-V700 Älykellon akku 250 mAh
13,95 €
-11%
SAMSUNG Gear S Älykellon akku 170 mAh
17,95 €
15,95 €
FitBit Surge Älykellon Akku
14,95 €
Apple Watch 42mm akku 240mAh
19,95 €
SAMSUNG Gear Fit 2 Pro SM-R365 Älykellon akku 350 mAh
19,95 €
SONY SmartWatch 3 SWR50 älykellon akku 420 mAh
20,95 €