calcActive())">
Apple Watch series 4 Älykellon akku 290 mAh
Varastossa
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Apple älykellojen kanssa:
A1976
Watch Series 4 44mm
Watch Series 4 44mm
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Apple älykellojen alkuperäisakut:
A2059
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-IPW197SH |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128142119 |
| Mitat | 26.88 x 20.86 x 4.10mm |
| Korvaa | A2059 |
| Kapasiteetti (mAh) | 290mAh / 1.11Wh |
| Jännite | 3,82 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Älykellojen akut
Näytä kaikki →
SAMSUNG Galaxy Watch 42mm SM-R810 SM-R815 Älykellon akku 250 mAh
18,95 €
-13%
SAMSUNG Gear S3 Classic Älykellon akku 350 mAh
23,95 €
20,95 €
SAMSUNG Gear 1 SM-V700 Älykellon akku 250 mAh
13,95 €
-11%
SAMSUNG Gear S Älykellon akku 170 mAh
17,95 €
15,95 €
FitBit Surge Älykellon Akku
14,95 €
SAMSUNG Gear Fit 2 Pro SM-R365 Älykellon akku 350 mAh
19,95 €
Apple Watch 42mm akku 240mAh
19,95 €
SONY SmartWatch 3 SWR50 älykellon akku 420 mAh
20,95 €