calcActive())">
Asus PDA Mypal A620 / Mypal A620BT yhteensopiva akku 2200mAh
Saatavissa tehtaalta
18,95 €
Asus PDA yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Mypal A620
Mypal A620BT
Mypal A620G
Mypal A620BT
Mypal A620G
Korvattavat Asus PDA alkuperäisakut
029521-83159-7
B521103
B521103
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus PDA -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa sitä tu…
| SKU | CS-A620XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128001690 |
| Korvaa | 029521-83159-7 / B521103 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.14Wh |
| Mitat | 67.89 x 52.40 x 5.52mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa ASUS akut
Näytä kaikki →
-32%
ASUS Zenbook Pro 15 yhteensopiva akku - 4400mAh
89,95 €
60,95 €
ASUS MyPal A686, Mypal A696, Mypal A626 akku 1300 mAh
19,95 €
-50%
ASUS Mypal A630, Mypal A632, Mypal A632N, Mypal A635, Mypal A636, Mypal A636N, Mypal A639 akku 1350 mAh
19,95 €
9,98 €
Asus M530, M530w, M536, ]530E, Aries akku 1300 mAh
19,95 €
Asus M530, M530w, Aries tehoakku erillisellä takakannella 2200 mAh
31,95 €
Asus P320, P850, P835, Galaxy Mini, Galaxy 7 akku 1100 mAh
34,95 €
Asus P552w, P552v akku 1100 mAh
24,95 €
Asus P552w tehoakku erillisellä takakannella 2200 mAh
34,95 €