calcActive())">
Asus X00DDA, Z00DDA, ZC553KL akku 3400mAh
Saatavissa tehtaalta
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus matkapuhelimien kanssa:
X00DDA
Z00DDA
ZC553KL
Zenfone 3 Max 5.5
ZenFone 3 Max Dual SIM 5.5
Z00DDA
ZC553KL
Zenfone 3 Max 5.5
ZenFone 3 Max Dual SIM 5.5
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus matkapuhelimien alkuperäisakut:
C11P1609 1ICP5/65/80
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-AUZ551SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139829 |
| Korvaa | C11P1609 1ICP5/65/80 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 13.09Wh |
| Mitat | 81.72 x 63.18 x 4.12mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Asus akut
Näytä kaikki →
Asus ZB602KL, ZenFone Max Pro M1, ZenFone Max Pro M1 Dual SIM akku 4900mAh
20,95 €
Asus ZE620KL, ZenFone 5 2018, ZenFone 5 2018 Dual SIM akku 3200mAh
22,95 €
Asus Fonepad 8 Dual Sim Akku 3900mAh
33,95 €
Asus älypuhelinten Twin View Dock ZS600KLS yhteensopiva akku 5000mAh
33,95 €
-50%
Asus A80, A86, Infinity A80 akku 2300 mAh
21,95 €
10,98 €
Asus T45, T45-T001 akku 1800 mAh
16,95 €
Asus Pegasus X002, Pegasus X003 akku 2400 mAh
17,95 €
Asus ZE500CL, ZE550ML, ZE551ML akku 2900 mAh
17,95 €