calcActive())">
Baracoda B40160100, BRR-L, BRR-L Evolution akku 2400mAh
Saatavissa tehtaalta
28,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Baracoda viivakoodinlukijoiden kanssa:
B40160100
BRR-L
BRR-L Evolution
RoadRunners BRR-FS
RoadRunners Evolution 1D
RoadRunners Evolution BRR-L
TagRunner RFID Reader
YYS1-1056730
BRR-L
BRR-L Evolution
RoadRunners BRR-FS
RoadRunners Evolution 1D
RoadRunners Evolution BRR-L
TagRunner RFID Reader
YYS1-1056730
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Baracoda viivakoodinlukijoiden alkuperäisakut:
B25000001
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi viivakoodinlukijoiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turva…
| SKU | CS-BYS105BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128105947 |
| Korvaa | B25000001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 8.88Wh |
| Mitat | 53.60 x 34.27 x 11.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Viivakoodinlukijoiden akut
Näytä kaikki →
-5%
Symbol LS4278, LS4278-M Viivakoodinlukijan Akku
18,95 €
17,95 €
Vocollect A700, A710, A720 akku 6600mAh
107,95 €
Zebra IMZ320, MZ220, MZ320 akku 1500mAh
21,95 €
Opticon H-27, H-27 1D, H-27 2D akku 3000mAh
40,95 €
Intermec IP30, SR61, SR61T akku 3400mAh
36,95 €
Unitech PA968II akku 1800mAh
42,95 €
Intermec 2400, 2420, 2425 Viivakoodinlukijan Akku
26,95 €
Datalogic GBT4400, GBT4430, GM4100 Viivakoodinlukijan Akku
20,95 €