calcActive())">
BEA-FON SL470, SL570, SL670 Akku 1000 mAh
Saatavissa tehtaalta
16,95 €
| SKU | CS-BES470SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| EAN | 4894128111788 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 47.10 x 44.00 x 5.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Matkapuhelimen akku
Näytä kaikki →
-11%
Doro puhelimen Tarvikeakku DBO-1000A 1200mAh
17,95 €
15,95 €
Doro Liberto 825 Akku 1700 mAh - BDA-2000A
18,95 €
-21%
Philips Xenium E103 1000mAh
18,95 €
14,95 €
CAT B15 Akku 2000 mAh
18,95 €
Huawei Mate 10 lite / Huawei P20 Pro akku 3900 mAh HB436486ECW
21,95 €
-10%
Doro 8035 DBT-2500A Akku 2350mAh
19,95 €
17,95 €
Netgear AirCard 790, AirCard 790s, AirCard 810, Hotspot mokkulan Akku
19,95 €
Huawei Nova / Honor 6C / Y5 2017 / Y6 2017 / Nova Smart akku 2900 mAh
21,95 €