calcActive())">
Black & Decker LBXR12 Li-ion 12 V akku 2000 mAh
Saatavissa tehtaalta
39,95 €
Black & Decker yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Black & Decker malleihin:
Black & Decker BDCDMT112
EGBL108
GBL108KB
GKC108
HPL106
HPL10IM
HPL10RS
LDX112
LDX112C
PSL12
EGBL108
GBL108KB
GKC108
HPL106
HPL10IM
HPL10RS
LDX112
LDX112C
PSL12
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Black & Decker alkuperäisakut:
LBXR12
BL1110
BL1310
BL1510
LB12
LBX12
BL1110
BL1310
BL1510
LB12
LBX12
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-BPX120PX |
|---|---|
| EAN | 4894128082927 |
| Mitat | 49.50 x 49.00 x 92.65mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | LBXR12 / BL1110 / BL1310 / BL1510 / LB12 / LBX12 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 24Wh |
| Jännite | 12 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
-18%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €
-31%
Makita 1090 ( BL1013 / BL1014 ) Li-ion 10,8 V akku 1500 mAh
34,95 €
23,95 €
-32%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
40,95 €
-26%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 1500 mAh
46,95 €
34,95 €
-18%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €
-32%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €
-36%
Makita 690 Ni-MH 9,6 V akku 3000 mAh
49,95 €
31,95 €
-35%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
45,95 €
29,95 €