calcActive())">
Black & Decker ruohonleikkurin 60V MAX Blower / 60V MAX POWERSWAP 20 Cordless yhteensopiva akku 2500mAh
Saatavissa tehtaalta
126,95 €
Black & Decker ruohonleikkurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
60V MAX Blower
60V MAX POWERSWAP 20 Cordless
60V MAX trimmer
CM2060C
LHT360
LHT360C
LHT360CFF
LHT360CFF 60V MAX Hedge Trimme
LST560
LSW60
LSW60C
60V MAX POWERSWAP 20 Cordless
60V MAX trimmer
CM2060C
LHT360
LHT360C
LHT360CFF
LHT360CFF 60V MAX Hedge Trimme
LST560
LSW60
LSW60C
Korvattavat Black & Decker ruohonleikkurin alkuperäisakut
LBX1560
LBX2560
LBX2560
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Black & Decker ruohonleikkurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallik…
| SKU | CS-BPT560PX |
|---|---|
| Jännite uusi | 60 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128151050 |
| Korvaa | LBX1560 / LBX2560 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 150Wh |
| Mitat | 132.64 x 90.00 x 98.00mm |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Ruohonleikkureiden akut
Näytä kaikki →
Husqvarna Automover 105 / Gardena R40Li Robottiruohonleikkurin akku
59,95 €
-19%
Robomow RC, TC, MC ruohonleikkurin akku 3000mAh
189,95 €
152,95 €
-19%
Husqvarna AM430X, AM440, AM550 työkoneen akku 5200mAh
72,95 €
58,95 €
-19%
Husqvarna Automower 320 / 330X / 420 / 430X / 440 / 450X / 520 / 550 akku 5000mAh
99,95 €
80,95 €
-7%
Gardena 124562, Mahroboter R40Li, Mahroboter R45Li akku 1500mAh
53,95 €
49,95 €
Husqvarna Automover 260ACX, Automower 210C, Automower 210C 2007 akku 3000mAh
63,95 €
Bosch Indego 1000, Indego 10C, Indego 1100 Connect akku 3000mAh
115,95 €
Husqvarna AM430X, AM440, AM550 akku 6800mAh
119,95 €