calcActive())">
Black & Decker työkalun KC9039 / KC9036 yhteensopiva akku 2000mAh
Saatavissa tehtaalta
21,95 €
Black & Decker työkalun yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
KC9039
KC9036
KC9036
Korvattavat Black & Decker työkalun alkuperäisakut
499055-04
3HR-4/5SC
3HR-4/5SC
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Black & Decker työkalun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-BKC903PW |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128205616 |
| Korvaa | 499055-04 / 3HR-4/5SC |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.2Wh |
| Mitat | 64.60 x 34.30 x 30.00mm |
| Jännite | 3,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Black & Decker akut
Näytä kaikki →
-19%
Black & Decker ASL146BT12A, ASL146K, ASL146KB Työkalun Akku 2500 mAh
36,95 €
29,95 €
-22%
Black & Decker A144 Ni-MH 14,4 V akku 2000 mAh
49,95 €
38,95 €
-16%
Black & Decker PS130 Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
43,95 €
36,95 €
-5%
Black & Decker VP110 Ni-MH 3,6 V akku 2100 mAh
20,95 €
19,95 €
-7%
Black & Decker A1712 Ni-MH 12 V akku 2000 mAh
59,95 €
55,95 €
-17%
Black & Decker A1718 Ni-MH 18 V akku 1500 mAh
59,95 €
49,95 €
-21%
Black & Decker A1718 Ni-MH 18 V akku 3000 mAh
79,95 €
62,95 €
-18%
Black & Decker A1712 Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
35,95 €