calcActive())">
Green Cell 120W Asus Laturi 19V 6.32A - Liitin 4,5*3,0 keskipinnillä
Saatavissa tehtaalta
44,95 €
36,95 €
Asus yhteensopiva Green Cell Laturi on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tietokoneiden kanssa:
Asus N501
Asus N501J
Asus N501JW
Asus N501V
Asus N501VW
Asus ROG G501
Asus ROG G501J
Asus ROG G501JW
Asus ROG G501V
Asus ROG G501VW
Asus ZenBook Pro
Asus Zenbook Pro
Asus A15
Asus ADP
LITEON A15
LITEON ADP
LITEON PA-1121
Asus PA-1121
Asus N501J
Asus N501JW
Asus N501V
Asus N501VW
Asus ROG G501
Asus ROG G501J
Asus ROG G501JW
Asus ROG G501V
Asus ROG G501VW
Asus ZenBook Pro
Asus Zenbook Pro
Asus A15
Asus ADP
LITEON A15
LITEON ADP
LITEON PA-1121
Asus PA-1121
Mukana myös virtakaapeli.
Alkuperäistä vastaava laadukas tarvikelaturi 36kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi laturin suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma tuotteen täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme latureilla on …
| SKU | AD103P |
|---|---|
| Teho | 120W |
| Sisääntulojännite | 100~240V |
| Ulostulojännite | 19v |
| Liitintyyppi | pyöreä 4,5-3,0mm KESKIPINNILLÄ |
| Valmistaja | Green Cell |
| Takuu | 3 vuotta |
| EAN | 5903317226437 |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Asus
Näytä kaikki →
-16%
Green Cell Asus laturi - 4 x 1.35 mm - 65W - 19V
24,95 €
20,95 €
-16%
Green Cell Asus laturi - 4 x 1.35 mm - 45W - 19V
24,95 €
20,95 €
Green Cell Asus 33W laturi 19V 1.75A Liitin 4.0 x 1.35
27,95 €
-15%
Green Cell Acer / Asus / Fujitsu / HP / MSI / Toshiba laturi - 5.5 x 2.5 mm - 120W - 19V
39,95 €
33,95 €
-18%
Green Cell 65W Asus / Toshiba / Compaq / Medion Laturi 19V 3.42A - Liitin 5.5*2.5
27,95 €
22,95 €
Green Cell 45W Asus / Toshiba Laturi 19V 2,37A - Liitin 5.5*2.5
24,95 €
-15%
Green Cell 180W Asus & MSI Laturi 19V 9.5A - Liitin 5.5*2.5
59,95 €
50,95 €
-15%
Green Cell Asus / MSI laturi - 5.5 x 2.5 mm - 150W - 19.5V - 7.7A
59,95 €
50,95 €