
calcActive())">
Bosch 12-Volt Max Tools, All 12V MAX Pod Battery Style, CLPK30-120 Työkalun Akku
Saatavissa tehtaalta
42,95 €
30,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Bosch akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
12-Volt Max Tools
All 12V MAX Pod Battery Style
CLPK30-120
All 12V MAX Pod Battery Style
CLPK30-120
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Bosch akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:
BAT412
BAT414
BAT420
BAT414
BAT420
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-BST120PX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128109327 |
| Mitat | 84.50 x 65.00 x 109.25mm |
| Korvaa | BAT420 / BAT414 / BAT412 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 48Wh |
| Jännite | 12 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Bosch akut
Näytä kaikki →
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €

Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €

Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €

Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 1500 mAh
46,95 €
34,95 €

Bosch GSR 14.4 V-LI Li-ion 14,4 V akku 3000 mAh
69,95 €
48,95 €

Bosch GSR 10.8 V Li-ion 10,8 V akku 1500 mAh
36,95 €
30,95 €

Bosch PSR 14.4 LI Li-ion 14,4 V akku 3000 mAh - UUSI VERSIO
67,95 €
56,95 €

Bosch PSR 9.6 Ni-MH 9,6 V akku 2100 mAh
36,95 €
32,95 €
