
calcActive())">
Bosch GBH 36 V-Li Li-ion 36 V akku 4000 mAh
Saatavissa tehtaalta
199,95 €
Bosch yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Bosch malleihin:
11536C
11536C-1
11536C-2
11536VSR
1651K
1671B
1671K
18636-01
18636-02
18636-03
38636-01
GBH 36 V-Li
GBH 36 VF-Li
GKS 36 V-LI
GSA 36 V-LI
GSB 36 V-Li
GSR 36 V-Li
11536C-1
11536C-2
11536VSR
1651K
1671B
1671K
18636-01
18636-02
18636-03
38636-01
GBH 36 V-Li
GBH 36 VF-Li
GKS 36 V-LI
GSA 36 V-LI
GSB 36 V-Li
GSR 36 V-Li
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Bosch alkuperäisakut:
BAT836
BAT840
D-70771
2 607 336 003
2 607 336 004
2 607 336 107
2 607 336 108
BAT810
BAT840
D-70771
2 607 336 003
2 607 336 004
2 607 336 107
2 607 336 108
BAT810
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-BST836PX |
|---|---|
| EAN | 4894128078302 |
| Mitat | 142.06 x 82.00 x 97.10mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | BAT836 / BAT840 / D-70771 / 2 607 336 003 / 2 607 336 004 / 2 607 336 107 / 2 607 336 108 / BAT810 / BAT838 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 144Wh |
| Jännite | 36 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €

Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €

Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €

Dewalt DC9071 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
45,95 €

Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 1500 mAh
46,95 €
34,95 €

Makita 690 Ni-MH 9,6 V akku 3000 mAh
49,95 €
31,95 €

Paslode IM250A Ni-MH 6 V akku 3300 mAh
38,95 €
32,95 €

Dewalt DC540 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
53,95 €
43,95 €
