calcActive())">
Bosch GBM 7.2 Ni-MH 7,2 V akku 2100 mAh
Varastossa
32,95 €
Bosch yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Bosch malleihin:
GBM 7.2
GBM 7.2 VE-1
GBM 7.2 VES-2
GDR50
GNS 7,2 V
GSR 7,2 V
GSR 7,2 VE-2
GSR 7,2 VES-2
GSR 7,2 VPE-2
GUS 7,2 V
PBM 7.2
PSR 7,2 VES-2
GBM 7.2 VE-1
GBM 7.2 VES-2
GDR50
GNS 7,2 V
GSR 7,2 V
GSR 7,2 VE-2
GSR 7,2 VES-2
GSR 7,2 VPE-2
GUS 7,2 V
PBM 7.2
PSR 7,2 VES-2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Bosch alkuperäisakut:
2 607 335 031
2 607 335 032
2 607 335 033
2 607 335 073
2 607 335 153
2 607 335 032
2 607 335 033
2 607 335 073
2 607 335 153
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-BST720PW |
|---|---|
| EAN | 4894128073833 |
| Mitat | 108.55 x 53.00 x 90.05mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 2 607 335 031 / 2 607 335 032 / 2 607 335 033 / 2 607 335 073 / 2 607 335 153 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 15.12Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
-32%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €
-18%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €
-31%
Makita 1090 ( BL1013 / BL1014 ) Li-ion 10,8 V akku 1500 mAh
34,95 €
23,95 €
-32%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
40,95 €
-26%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 1500 mAh
46,95 €
34,95 €
-18%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €
-36%
Makita 690 Ni-MH 9,6 V akku 3000 mAh
49,95 €
31,95 €
-35%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
45,95 €
29,95 €