calcActive())">
Bosch GSR 12VE Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
Saatavissa tehtaalta
43,95 €
35,95 €
Bosch yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Bosch malleihin:
GBM 12VES-2
GSB 12VSP-2
GSB 12 VSP-3
GBM 12VE
GBM 12VES
GBM 12VEBS
GBM 12VESP
GSB 12VE
GSB 12VES
GSB 12VESB
GSB 12VESP
GSR 12VE
GSR 12VES
IASR 2490
GSB 12VSP-2
GSB 12 VSP-3
GBM 12VE
GBM 12VES
GBM 12VEBS
GBM 12VESP
GSB 12VE
GSB 12VES
GSB 12VESB
GSB 12VESP
GSR 12VE
GSR 12VES
IASR 2490
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Bosch alkuperäisakut:
BPT1004
BH1204
2 607 335 158
2 607 335 021
2 607 355 014
2 607 335 180
BH1204
2 607 335 158
2 607 335 021
2 607 355 014
2 607 335 180
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-BST204PW |
|---|---|
| EAN | 4894128073970 |
| Mitat | 108.91 x 53.34 x 113.60mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | BPT1004 / BH1204 / 2 607 335 158 / 2 607 335 021 / 2 607 355 014 / 2 607 335 180 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 25.2Wh |
| Jännite | 12 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
-18%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €
-31%
Makita 1090 ( BL1013 / BL1014 ) Li-ion 10,8 V akku 1500 mAh
34,95 €
23,95 €
-32%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
40,95 €
-26%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 1500 mAh
46,95 €
34,95 €
-18%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €
-32%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €
-36%
Makita 690 Ni-MH 9,6 V akku 3000 mAh
49,95 €
31,95 €
-35%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
45,95 €
29,95 €