calcActive())">
Bosch ruohonleikkurin Indego 1000 / Indego 10C yhteensopiva akku 5000mAh
Saatavissa tehtaalta
138,95 €
Bosch ruohonleikkurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Indego 1000
Indego 10C
Indego 1100 Connect
Indego 1200 Connect
Indego 1300
Indego 13C
Indego 1999
Indego 3600
Indego 800
Indego 850
Indego 10C
Indego 1100 Connect
Indego 1200 Connect
Indego 1300
Indego 13C
Indego 1999
Indego 3600
Indego 800
Indego 850
Korvattavat Bosch ruohonleikkurin alkuperäisakut
3 600 HA2 000
3 600 HA2 001
3 600 HA2 002
3 600 HA2 101
3 600 HA2 102
3 600 HA2 103
3 600 HA2 104
3 600 HA2 200
3 600 HA2 201
3 600 HA2 300
3 600 HA2 301
3 600 HA2 302
3 600 HA2 303
3 600 HA2 304
51-1531
F 016 104 299
F 016 L67 804
3 600 HA2 001
3 600 HA2 002
3 600 HA2 101
3 600 HA2 102
3 600 HA2 103
3 600 HA2 104
3 600 HA2 200
3 600 HA2 201
3 600 HA2 300
3 600 HA2 301
3 600 HA2 302
3 600 HA2 303
3 600 HA2 304
51-1531
F 016 104 299
F 016 L67 804
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bosch ruohonleikkurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-BSI850VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 32,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128175049 |
| Korvaa | F 016 L67 804 / F 016 104 299 / 51-1531 / 3 600 HA2 000 / 3 600 HA2 001 / 3 600 HA2 002 / 3 600 HA2 101 / 3 600 HA2 102 / 3 600 HA2 304 / 3 600 HA2 303 / 3 600 HA2 103 / 3 600 HA2 104 / 3 600 HA2 300 / 3 600 HA2 301 / 3 600 HA2 302 / 3 600 HA2 200 / 3 600 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 162Wh |
| Mitat | 217.00 x 85.00 x 59.20mm |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Ruohonleikkureiden akut
Näytä kaikki →
Husqvarna Automover 105 / Gardena R40Li Robottiruohonleikkurin akku
59,95 €
-19%
Robomow RC, TC, MC ruohonleikkurin akku 3000mAh
189,95 €
152,95 €
-19%
Husqvarna AM430X, AM440, AM550 työkoneen akku 5200mAh
72,95 €
58,95 €
-19%
Husqvarna Automower 320 / 330X / 420 / 430X / 440 / 450X / 520 / 550 akku 5000mAh
99,95 €
80,95 €
-7%
Gardena 124562, Mahroboter R40Li, Mahroboter R45Li akku 1500mAh
53,95 €
49,95 €
Husqvarna Automover 260ACX, Automower 210C, Automower 210C 2007 akku 3000mAh
63,95 €
Bosch Indego 1000, Indego 10C, Indego 1100 Connect akku 3000mAh
115,95 €
Husqvarna AM430X, AM440, AM550 akku 6800mAh
119,95 €