calcActive())">
Bosch ruohonleikkurin Indego 350 / Indego 400 yhteensopiva akku 2500mAh
Saatavissa tehtaalta
71,95 €
Bosch ruohonleikkurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Indego 350
Indego 400
Indego M 700
Indego M plus 700
Indego S+ 350
Indego S+ 400
Indego 400
Indego M 700
Indego M plus 700
Indego S+ 350
Indego S+ 400
Korvattavat Bosch ruohonleikkurin alkuperäisakut
F016104898
F016L69176
F016L69176
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bosch ruohonleikkurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-BMP700PX |
|---|---|
| Jännite uusi | 18 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128174967 |
| Korvaa | F016104898 / F016L69176 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 45Wh |
| Mitat | 131.70 x 106.70 x 45.00mm |
| Jännite | 18 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Ruohonleikkureiden akut
Näytä kaikki →
Husqvarna Automover 105 / Gardena R40Li Robottiruohonleikkurin akku
59,95 €
-19%
Robomow RC, TC, MC ruohonleikkurin akku 3000mAh
189,95 €
152,95 €
-19%
Husqvarna AM430X, AM440, AM550 työkoneen akku 5200mAh
72,95 €
58,95 €
-19%
Husqvarna Automower 320 / 330X / 420 / 430X / 440 / 450X / 520 / 550 akku 5000mAh
99,95 €
80,95 €
-7%
Gardena 124562, Mahroboter R40Li, Mahroboter R45Li akku 1500mAh
53,95 €
49,95 €
Husqvarna Automover 260ACX, Automower 210C, Automower 210C 2007 akku 3000mAh
63,95 €
Bosch Indego 1000, Indego 10C, Indego 1100 Connect akku 3000mAh
115,95 €
Husqvarna AM430X, AM440, AM550 akku 6800mAh
119,95 €