calcActive())">
Bosch sähkötyökalujen / porakoneiden AdvancedCut 18 / AdvancedDrill 18 yhteensopiva akku 2000mAh
Saatavissa tehtaalta
45,95 €
Bosch sähkötyökalujen / porakoneiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
AdvancedCut 18
AdvancedDrill 18
AdvancedImpact 18
AdvancedOrbit 18
AHS 50-20 LI
AHS 55-20 LI
ALB 18 LI
ART 23-18 LI
ART 26-18 LI
CityMower 18
EasyGrassCut 18
EasyGrassCut 18-230
EasyGrassCut 18-26
EasyHedgeCut 8-45
Fontus
PKS 18 LI
PSB 18 LI-2
PSB 18 LI-2 Ergonomic
PSB 18 LI-2H
PSB18LI-2
PSB18LI-2H
PSM 18 LI
PSM18LI
PSR 18 LI-2
PSR 18 LI-2H
PSR 1800 LI-2
PSR18LI-2
PSR18LI-2H
PST 18 LI
PST18LI
Uneo Maxx
UNEO MAXXH
UniversalChain 18
UniversalChainPole 18
UniversalGrassCut 18
UniversalGrassCut 18-26
UniversalHedgeCut 18-500
UniversalHedgePole 18
UniversalImpact 18
UniversalLamp 18
UniversalVac 18
AdvancedDrill 18
AdvancedImpact 18
AdvancedOrbit 18
AHS 50-20 LI
AHS 55-20 LI
ALB 18 LI
ART 23-18 LI
ART 26-18 LI
CityMower 18
EasyGrassCut 18
EasyGrassCut 18-230
EasyGrassCut 18-26
EasyHedgeCut 8-45
Fontus
PKS 18 LI
PSB 18 LI-2
PSB 18 LI-2 Ergonomic
PSB 18 LI-2H
PSB18LI-2
PSB18LI-2H
PSM 18 LI
PSM18LI
PSR 18 LI-2
PSR 18 LI-2H
PSR 1800 LI-2
PSR18LI-2
PSR18LI-2H
PST 18 LI
PST18LI
Uneo Maxx
UNEO MAXXH
UniversalChain 18
UniversalChainPole 18
UniversalGrassCut 18
UniversalGrassCut 18-26
UniversalHedgeCut 18-500
UniversalHedgePole 18
UniversalImpact 18
UniversalLamp 18
UniversalVac 18
Korvattavat Bosch sähkötyökalujen / porakoneiden alkuperäisakut
1 600 A00 DD7
1 600 Z00 000
1600A00DD7
2 607 335 040
2 607 336 039
2 607 336 040
2 607 336 208
2607335040
1 600 Z00 000
1600A00DD7
2 607 335 040
2 607 336 039
2 607 336 040
2 607 336 208
2607335040
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bosch sähkötyökalujen / porakoneiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta …
| SKU | CS-BST180PW |
|---|---|
| Jännite uusi | 18 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128170419 |
| Korvaa | 2 607 335 040 / 2 607 336 039 / 1 600 Z00 000 / 2 607 336 040 / 2 607 336 208 / 2607335040 / 1600A00DD7 / 1 600 A00 DD7 / 1 607 A35 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 36Wh |
| Mitat | 106.20 x 79.10 x 53.80mm |
| Jännite | 18 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Bosch akut
Näytä kaikki →
-32%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €
-18%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €
-26%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 1500 mAh
46,95 €
34,95 €
-18%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €
-30%
Bosch GSR 14.4 V-LI Li-ion 14,4 V akku 3000 mAh
69,95 €
48,95 €
-16%
Bosch PSR 14.4 LI Li-ion 14,4 V akku 3000 mAh - UUSI VERSIO
67,95 €
56,95 €
-28%
Bosch GWS 18 V-LI / GSR 18-2-LI Työkalun Akku
59,95 €
42,95 €
-16%
Bosch GSR 10.8 V Li-ion 10,8 V akku 1500 mAh
36,95 €
30,95 €