calcActive())">
Bosch sähkötyökalujen / porakoneiden Bosch GWI 10.8 V-Li / Bosch GWB 10.8-LI yhteensopiva akku 4000mAh
Saatavissa tehtaalta
38,95 €
Bosch sähkötyökalujen / porakoneiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Bosch GWI 10.8 V-Li
Bosch GWB 10.8-LI
CLPK30-120
CLPK31-120
CLPK40-120
CLPK41-120
CLPK50-120
FL10
GDR 10.8 V-LI
GDR 10.8-LI
GDR10.8-LI
GLI 10.8 V-LI
GLI 10.8 V-LI
GLI10.8V-LI
GMF 10.8 V-LI
GOP 10.8 V
GOP 10.8 V-LI
GOP 10.8V-LI
GOP10.8V-LI
GOS 10.8 V-LI
GSA 10.8 V-LI
GSB 10.8-2-LI
GSB 10.8-2-LIH
GSC 10.8 V-LI
GSC 10.8 V-LI
GSL 2
GSR 10.8-2-LI
GSR 10.8
GSR 10.8 V-LI-2
GSR 10.8 LI
GSR 10.8 V-Li
GSR 10.8 V-LI2
GSR 10.8 V-LI-2
GSR 10.8 V-LiQ
GSR 10.8-2-LI
GSR 10.8-LI
GSR10.8-2-LI
GSR10.8LI
GUS 10.8 V-LI
GWB 10.8 V-LI
GWB 10.8-LI
GWI 10.8 V-Li
GWI10.8V-LI
PFM 10.8
PFM 10.8 LI
PMF 10.8
PMF 10.8 LI
PS10-2
PS10-2A
PS20-2
PS20-2A
PS20B
PS21-2A
PS30-2A
PS30B
PS31-2A
PS40
PS40-2
PS40-2A
PS40B
PS41-2A
PS50-2A
PS50-2B
PS50B
PS60
PS60-102
PS60-2A
PS70
PS70-2A
PSR 10.8 LI2
Spit 10.8
Bosch GWB 10.8-LI
CLPK30-120
CLPK31-120
CLPK40-120
CLPK41-120
CLPK50-120
FL10
GDR 10.8 V-LI
GDR 10.8-LI
GDR10.8-LI
GLI 10.8 V-LI
GLI 10.8 V-LI
GLI10.8V-LI
GMF 10.8 V-LI
GOP 10.8 V
GOP 10.8 V-LI
GOP 10.8V-LI
GOP10.8V-LI
GOS 10.8 V-LI
GSA 10.8 V-LI
GSB 10.8-2-LI
GSB 10.8-2-LIH
GSC 10.8 V-LI
GSC 10.8 V-LI
GSL 2
GSR 10.8-2-LI
GSR 10.8
GSR 10.8 V-LI-2
GSR 10.8 LI
GSR 10.8 V-Li
GSR 10.8 V-LI2
GSR 10.8 V-LI-2
GSR 10.8 V-LiQ
GSR 10.8-2-LI
GSR 10.8-LI
GSR10.8-2-LI
GSR10.8LI
GUS 10.8 V-LI
GWB 10.8 V-LI
GWB 10.8-LI
GWI 10.8 V-Li
GWI10.8V-LI
PFM 10.8
PFM 10.8 LI
PMF 10.8
PMF 10.8 LI
PS10-2
PS10-2A
PS20-2
PS20-2A
PS20B
PS21-2A
PS30-2A
PS30B
PS31-2A
PS40
PS40-2
PS40-2A
PS40B
PS41-2A
PS50-2A
PS50-2B
PS50B
PS60
PS60-102
PS60-2A
PS70
PS70-2A
PSR 10.8 LI2
Spit 10.8
Korvattavat Bosch sähkötyökalujen / porakoneiden alkuperäisakut
2 607 336 013
2 607 336 014
2 607 336 027
2 607 336 333
2 607 336 864
2 607 336 996
BAT411
BAT411A
BAT412
BAT412A
BAT413
BAT413A
BAT414
D-70745
2 607 336 014
2 607 336 027
2 607 336 333
2 607 336 864
2 607 336 996
BAT411
BAT411A
BAT412
BAT412A
BAT413
BAT413A
BAT414
D-70745
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bosch sähkötyökalujen / porakoneiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta …
| SKU | CS-BST411PX |
|---|---|
| Jännite uusi | 10,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128095927 |
| Korvaa | 0700 996 210 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 43.2Wh |
| Mitat | 84.10 x 64.66 x 105.90mm |
| Jännite | 10,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Bosch akut
Näytä kaikki →
-32%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €
-18%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €
-26%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 1500 mAh
46,95 €
34,95 €
-18%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €
-30%
Bosch GSR 14.4 V-LI Li-ion 14,4 V akku 3000 mAh
69,95 €
48,95 €
-16%
Bosch PSR 14.4 LI Li-ion 14,4 V akku 3000 mAh - UUSI VERSIO
67,95 €
56,95 €
-28%
Bosch GWS 18 V-LI / GSR 18-2-LI Työkalun Akku
59,95 €
42,95 €
-16%
Bosch GSR 10.8 V Li-ion 10,8 V akku 1500 mAh
36,95 €
30,95 €