calcActive())">
Bosch työkalun UNEO yhteensopiva akku 2000mAh
Saatavissa tehtaalta
20,95 €
Bosch työkalun yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
UNEO
Korvattavat Bosch työkalun alkuperäisakut
100536
100536
100536
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bosch työkalun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-BSU144PW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128210740 |
| Korvaa | 100536 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.8Wh |
| Mitat | 66.50 x 38.40 x 19.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Bosch akut
Näytä kaikki →
-32%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €
-18%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €
-26%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 1500 mAh
46,95 €
34,95 €
-18%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €
-30%
Bosch GSR 14.4 V-LI Li-ion 14,4 V akku 3000 mAh
69,95 €
48,95 €
-16%
Bosch PSR 14.4 LI Li-ion 14,4 V akku 3000 mAh - UUSI VERSIO
67,95 €
56,95 €
-28%
Bosch GWS 18 V-LI / GSR 18-2-LI Työkalun Akku
59,95 €
42,95 €
-16%
Bosch GSR 10.8 V Li-ion 10,8 V akku 1500 mAh
36,95 €
30,95 €