calcActive())">
Braun Oral-B Triumph sähköhammasharjan 2500 mAh 1,2v akku juotoskorvakkeilla
Varastossa
12,95 €
10,95 €
Triumph 5000 mallista on kaksi eri versiota. Kannattaa tarkistaa vanhan akun mitat ennen tilaamista. Tämän akun mitat on 49.80 x 17.30 x 17.30mm.
Akku useisiin Braun ja Philips hammasharjoihin. Sopii mm Professional Care 8000, Professional Care 8300, Professional Care 8500, Professional Care 9500, Triumph 4000, Triumph 5000, Triumph 9000, Triumph 9400, Triumph 9500, Triumph 9900.
| SKU | CS-OBT400SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128075332 |
| Mitat | 49.80 x 17.30 x 17.30mm |
| Korvaa | 3731 / 3738 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 3Wh |
| Jännite | 1,2 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Muut
Näytä kaikki →
Varta CR123 1430 mAh kameraparisto
3,95 €
EVE ER26500 / LS26500/STD 3.6V LiSOCl2 C-koko Litium paristo
14,95 €
SAFT LS14500 AA Lithium paristo 3.6V
5,95 €
SAFT LS14250 1/2AA Lithium paristo 3.6V
7,95 €
everActive Ni-MH Ladattava C / R14 Paristo 5000 mAh - 2 kpl pakkaus
12,95 €
everActive Ni-MH Ladattava R20 / D Paristo 10000 mAh, 1,2V - 2 kpl pakkaus
22,95 €
Cameron Sino / Panasonic NCR18650B 18650 Li-ion Akku juotoskorvakkeilla 2kpl 3400mAh
29,95 €
Samsung 18650-25R 2500 mAh mAh Li-Mn akku ilman suojapiiriä - Jopa 20 A
9,95 €