calcActive())">
Braun sähköhammasharjan Oral-B Sonic 3721 / 4717 yhteensopiva akku 1100mAh
Saatavissa tehtaalta
16,95 €
Braun sähköhammasharjan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Oral-B Sonic 3721
4717
DLX S18.535.3
4717
DLX S18.535.3
Korvattavat Braun sähköhammasharjan alkuperäisakut
RS-MH 3941
2N-600AE
S-RWT1688
Cd 9S-RWT05
1103425149
2N-600AE
S-RWT1688
Cd 9S-RWT05
1103425149
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Braun sähköhammasharjan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-BRS372SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 2,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128192671 |
| Korvaa | RS-MH 3941 / 2N-600AE / S-RWT1688 / Cd 9S-RWT05 / 1103425149 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 2.64Wh |
| Mitat | 56.80 x 17.10 x 17.10mm |
| Jännite | 2,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Hammasharjojen akut
Näytä kaikki →
HHR200A Braun Oral-B Triumph v2 3761 / 3762 / 3764 / 3728 sähköhammasharjan 2500 mAh 1,2v akku juotoskorvakkeilla
14,95 €
-15%
Braun Oral-B Triumph sähköhammasharjan 2500 mAh 1,2v akku juotoskorvakkeilla
12,95 €
10,95 €
-27%
Oral-B Triumph 4000 akku 2000mAh
14,95 €
10,95 €
-8%
Braun 1008 sähköhammasharjan 2500 mAh 1,2v akku juotoskorvakkeilla
12,95 €
11,95 €
-14%
Apple A1657, A1672, Magic Mouse 2 akku 1950mAh
41,95 €
35,95 €
HHR210A 1,2v akku
12,95 €
Oral-B sähköhammasharjan 9000 / Genius X yhteensopiva akku 800mAh
16,95 €
Panasonic sähköhammasharjan DentaCare EW 1031 / EW1031CM yhteensopiva akku 1500mAh
14,95 €