calcActive())">
Philips sähköhammasharjan HX6240 / HX6263 yhteensopiva akku 700mAh
Saatavissa tehtaalta
14,95 €
Philips sähköhammasharjan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
HX6240
HX6263
HX6220
Sonicare HX6200
Waterpik SR-3000 & WP-900 Toothbrush
Norelco TT2040/32
Sonicare HX6210-02
Sonicare HX3100
HX6223
Norelco BodyGroom 7100
HX6225
Sonicare Diamond Clean HX6240
HX6230
HX6252
HX6231
HX6253
HX6275
Sonicare Diamond Clean HX-6240-05
HX6210
HX6232
HX6254
Sonicare HX6210
Norelco BG2040/34
150923
Norelco PG350
Sonicare HX3110
HX6215
X6200 series
HX6211
HX6212
HX6234
HX6213
HX6235
HX6263
HX6220
Sonicare HX6200
Waterpik SR-3000 & WP-900 Toothbrush
Norelco TT2040/32
Sonicare HX6210-02
Sonicare HX3100
HX6223
Norelco BodyGroom 7100
HX6225
Sonicare Diamond Clean HX6240
HX6230
HX6252
HX6231
HX6253
HX6275
Sonicare Diamond Clean HX-6240-05
HX6210
HX6232
HX6254
Sonicare HX6210
Norelco BG2040/34
150923
Norelco PG350
Sonicare HX3110
HX6215
X6200 series
HX6211
HX6212
HX6234
HX6213
HX6235
Korvattavat Philips sähköhammasharjan alkuperäisakut
4235 010 20455
4238 118 20588
4238 118 20588
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Philips sähköhammasharjan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi …
| SKU | CS-PHX620SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 2,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128208358 |
| Korvaa | 4235 010 20455 / 4238 118 20588 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 1.68Wh |
| Mitat | 44.30 x 21.20 x 11.50mm |
| Jännite | 2,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Hammasharjojen akut
Näytä kaikki →
HHR200A Braun Oral-B Triumph v2 3761 / 3762 / 3764 / 3728 sähköhammasharjan 2500 mAh 1,2v akku juotoskorvakkeilla
14,95 €
-15%
Braun Oral-B Triumph sähköhammasharjan 2500 mAh 1,2v akku juotoskorvakkeilla
12,95 €
10,95 €
-27%
Oral-B Triumph 4000 akku 2000mAh
14,95 €
10,95 €
-8%
Braun 1008 sähköhammasharjan 2500 mAh 1,2v akku juotoskorvakkeilla
12,95 €
11,95 €
-14%
Apple A1657, A1672, Magic Mouse 2 akku 1950mAh
41,95 €
35,95 €
HHR210A 1,2v akku
12,95 €
Braun sähköhammasharjan Oral-B Sonic 3721 / 4717 yhteensopiva akku 1100mAh
16,95 €
Oral-B sähköhammasharjan 9000 / Genius X yhteensopiva akku 800mAh
16,95 €