calcActive())">
BT Baby Monitor 7500, Video Baby Monitor 7000, Video Baby Monitor 7500 Lights akku 2300mAh
Saatavissa tehtaalta
21,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien BT itkuhälyttimien kanssa:
Baby Monitor 7500
Video Baby Monitor 7000
Video Baby Monitor 7500 Lights
Video Baby Monitor 7000
Video Baby Monitor 7500 Lights
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat BT itkuhälyttimien alkuperäisakut:
93864
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi itkuhälyttimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi itkuhälyttimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-BTV700MB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128132073 |
| Korvaa | 093864 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 8.51Wh |
| Mitat | 68.35 x 42.30 x 9.95mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Itkuhälyttimien akut
Näytä kaikki →
-12%
Babyalarm BC-5700D akku 1100mAh
16,95 €
14,95 €
-7%
Motorola MBP481, MBP482, MBP483 akku 700mAh
14,95 €
13,95 €
-13%
Audioline Baby Care V100 akku 900mAh
14,95 €
12,95 €
Cameron Sino tarvikeakku Motorola MBP11 Itkuhälyttimen Akku
19,95 €
Cameron Sino tarvikeakku Motorola MBP20 Itkuhälyttimen Akku
18,95 €
-12%
Philips AVENT SCD600, AVENT SCD600/00, AVENT SCD600/10 akku 1050mAh
16,95 €
14,95 €
-9%
Philips SBC-EB4880, SBC-EB4880 E2005, SBC-SC463 Itkuhälyttimen Akku
21,95 €
19,95 €
Philips SCD603, SCD-603/00, SCD-603H Itkuhälyttimen Akku
21,95 €