calcActive())">
Bullard Heiman T3, T3, T3 Max akku 2000mAh
Varastossa
44,95 €
36,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Bullard lämpökameroiden kanssa:
Heiman T3
T3
T3 Max
T320
T320T
T3ALK
T3LT
T3MAX
T3MAXWITH TT
T3MAXWITH-TT
T3XT
T4
T4MAX
T4n
T3
T3 Max
T320
T320T
T3ALK
T3LT
T3MAX
T3MAXWITH TT
T3MAXWITH-TT
T3XT
T4
T4MAX
T4n
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Bullard lämpökameroiden alkuperäisakut:
ACAM0022
BZT3MAX
T3NI00688
T3NIMH
BZT3MAX
T3NI00688
T3NIMH
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lämpökameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-BZT3MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128042952 |
| Korvaa | BZT3MAX / ACAM0022 / T3NIMH / T3NI00688 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 19.2Wh |
| Mitat | 88.00 x 71.00 x 35.00mm |
| Jännite | 9,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Lämpökameroiden akut
Näytä kaikki →
MSA Evolution 5000 akku 2200mAh
27,95 €
-23%
Fluke Ti10, Ti-10, Ti-20 akku 2500mAh
29,95 €
22,95 €
FLIR B2, E2, E25 akku 2600mAh
41,95 €
Extech Flir i7 akku 2200mAh
18,95 €
Extech Flir i7 akku 3400mAh
20,95 €
-16%
MSA E6000 TIC akku 3400mAh
43,95 €
36,95 €
Bullard BST, BSX, T1 akku 1800mAh
51,95 €
Rosenbauer ARGUS 3 akku 4200mAh
48,95 €