calcActive())">
Extech Flir i7 akku 2200mAh
Saatavissa tehtaalta
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien lämpökameroiden kanssa:
Extech:
Flir i7i5 Infrared Camera
FLIR:
i3i5
i7
IRC40)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat lämpökameroiden alkuperäisakut:
Extech:
1950986T197410
FLIR:
1950986T197410
T198470ACC
T199376ACC)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lämpökameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-EXT7SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128032199 |
| Korvaa | 1950986 / T197410 / T198470ACC / T199376ACC |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.14Wh |
| Mitat | 68.50 x 18.50 x 16.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Lämpökameroiden akut
Näytä kaikki →
MSA Evolution 5000 akku 2200mAh
27,95 €
-23%
Fluke Ti10, Ti-10, Ti-20 akku 2500mAh
29,95 €
22,95 €
-18%
Bullard Heiman T3, T3, T3 Max akku 2000mAh
44,95 €
36,95 €
FLIR B2, E2, E25 akku 2600mAh
41,95 €
Extech Flir i7 akku 3400mAh
20,95 €
-16%
MSA E6000 TIC akku 3400mAh
43,95 €
36,95 €
Bullard BST, BSX, T1 akku 1800mAh
51,95 €
Rosenbauer ARGUS 3 akku 4200mAh
48,95 €