calcActive())">
Bushnell navigaattorin 36-8100 / BUU0057 yhteensopiva akku 2000mA
Saatavissa tehtaalta
18,95 €
Bushnell navigaattorin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
36-8100
BUU0057
E35010M28
Yardage Pro
Yardage Pro XGC+
BUU0057
E35010M28
Yardage Pro
Yardage Pro XGC+
Korvattavat Bushnell navigaattorin alkuperäisakut
H604261H
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bushnell navigaattorin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-BYP368SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128078609 |
| Korvaa | H604261H |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.4Wh |
| Mitat | 62.74 x 41.00 x 6.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Acer akut
Näytä kaikki →
-50%
Acer E300, E305, E310, E360 akku 1150 mAh
21,95 €
10,98 €
Asus navigaattorin Mypal A630 / Mypal A632 yhteensopiva akku 2200mAh
19,95 €
Bushnell navigaattorin 368224 / Neo Ghost yhteensopiva akku 400mAh
15,95 €
Bushnell navigaattorin 368350 / Yardage Pro XGC yhteensopiva akku 1500mA
17,95 €
Coyote navigaattorin Plus yhteensopiva akku 1100mAh
16,95 €
DeLorme navigaattorin AG-008727-201 / INCRH20 yhteensopiva akku 2000mAh
17,95 €
Harmon Kardon navigaattorin GPS-500 yhteensopiva akku 1500mAh
17,95 €
Mitac navigaattorin Mio Moov S500 / Mio Moov S556 yhteensopiva akku 1100mAh
15,95 €