calcActive())">
DeLorme navigaattorin AG-008727-201 / INCRH20 yhteensopiva akku 2000mAh
Saatavissa tehtaalta
17,95 €
DeLorme navigaattorin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
AG-008727-201
INCRH20
INRCH25
InReach Explorer
inReach SE
Q639603N
T7V1315
INCRH20
INRCH25
InReach Explorer
inReach SE
Q639603N
T7V1315
Korvattavat DeLorme navigaattorin alkuperäisakut
MYT783968
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DeLorme navigaattorin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-DNR250SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139362 |
| Korvaa | MYT783968 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.4Wh |
| Mitat | 63.60 x 33.25 x 8.04mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Acer akut
Näytä kaikki →
-50%
Acer E300, E305, E310, E360 akku 1150 mAh
21,95 €
10,98 €
Asus navigaattorin Mypal A630 / Mypal A632 yhteensopiva akku 2200mAh
19,95 €
Bushnell navigaattorin 368224 / Neo Ghost yhteensopiva akku 400mAh
15,95 €
Bushnell navigaattorin 36-8100 / BUU0057 yhteensopiva akku 2000mA
18,95 €
Bushnell navigaattorin 368350 / Yardage Pro XGC yhteensopiva akku 1500mA
17,95 €
Coyote navigaattorin Plus yhteensopiva akku 1100mAh
16,95 €
Harmon Kardon navigaattorin GPS-500 yhteensopiva akku 1500mAh
17,95 €
Mitac navigaattorin Mio Moov S500 / Mio Moov S556 yhteensopiva akku 1100mAh
15,95 €