calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Droid XYBoard 10.1, Droid Xyboard MZ615, Droid Xyboard MZ616 Tabletin Akku
Saatavissa tehtaalta
32,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola tablettien kanssa:
Droid XYBoard 10.1
Droid Xyboard MZ615
Droid Xyboard MZ616
Droid Xyboard MZ615
Droid Xyboard MZ616
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola tablettien alkuperäisakut:
L-L-L DC110510
SNN5896A
TB40
SNN5896A
TB40
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-MTX615SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128080268 |
| Mitat | 148.06 x 113.45 x 3.80mm |
| Korvaa | TB40 / SNN5896A / L-L-L DC110510 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6700mAh / 24.79Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.