calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola MBP11 Itkuhälyttimen Akku
Varastossa
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola itkuhälyttimien kanssa:
MBP11
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola itkuhälyttimien alkuperäisakut:
BY1131
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-MTP11MB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128059189 |
| Mitat | 30.60 x 21.50 x 10.80mm |
| Korvaa | BY1131 |
| Kapasiteetti (mAh) | 300mAh / 0.72Wh |
| Jännite | 2,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Itkuhälyttimien akut
Näytä kaikki →
-12%
Babyalarm BC-5700D akku 1100mAh
16,95 €
14,95 €
-7%
Motorola MBP481, MBP482, MBP483 akku 700mAh
14,95 €
13,95 €
-13%
Audioline Baby Care V100 akku 900mAh
14,95 €
12,95 €
Cameron Sino tarvikeakku Motorola MBP20 Itkuhälyttimen Akku
18,95 €
-9%
Philips SBC-EB4880, SBC-EB4880 E2005, SBC-SC463 Itkuhälyttimen Akku
21,95 €
19,95 €
-12%
Philips AVENT SCD600, AVENT SCD600/00, AVENT SCD600/10 akku 1050mAh
16,95 €
14,95 €
Cameron Sino tarvikeakku Motorola MBP33, MBP36, MBP36PU Itkuhälyttimen Akku
17,95 €
Panasonic itkuhälyttimen KX-HN1032W / KX-HN3001 yhteensopiva akku 2200mAh
21,95 €