calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola MZ505, Xoom 10.1, Xoom Family Edition Tabletin Akku
Saatavissa tehtaalta
41,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola tablettien kanssa:
MZ505
Xoom 10.1
Xoom Family Edition
Xoom 10.1
Xoom Family Edition
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola tablettien alkuperäisakut:
BATBJA0L21
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-MTX505SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128080275 |
| Mitat | 157.33 x 110.28 x 5.82mm |
| Korvaa | BATBJA0L21 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6700mAh / 24.79Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Motorola tablettien akut
Näytä kaikki →
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Droid XYBoard 10.1, Droid Xyboard MZ615, Droid Xyboard MZ616 Tabletin Akku
32,95 €
Motorola MZ604, Xoom, XOOM MZ500 akku 3250mAh
40,95 €
Motorola Droid XYBoard 10.1, MZ609, Xoom 2 Media Edition akku 3950mAh
36,95 €
Motorola tablettien ET1 yhteensopiva akku 4500mAh
33,95 €