calcActive())">
Canon BP-522 yhteensopiva akku 3000 mAh
Saatavissa tehtaalta
33,95 €
29,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Canon kameroiden kanssa:
DM-MV100X
DM-MV100Xi
DM-MV30
DM-MV400
DM-MV430
DM-MV450
DM-MVX1i
FV10
FV100
FV2
FV20
FV200
FV30
FV300
FV40
FV400
FV50
FVM1
FVM10
IXY DVM
MV300
MV300i
MV30i
MV400i
MV430i
MV430IMC
MV450i
MV500
MV500i
MV530i
MV550i
MV600
MV600i
MV630i
MV650i
MV700
MV700i
MV730i
MV750i
MVX100i
MVX150i
MVX2i
MVX3i
Optura 10
Optura 100MC
Optura 20
Optura 200MC
Optura 50MC
Optura Pi
Optura Xi
PV130
ZR-45MC
ZR10
ZR20
ZR25
ZR25MC
ZR30
ZR30MC
ZR40
ZR50MC
ZR60
ZR65MC
ZR70MC
ZR80
ZR85
ZR90
DM-MV100Xi
DM-MV30
DM-MV400
DM-MV430
DM-MV450
DM-MVX1i
FV10
FV100
FV2
FV20
FV200
FV30
FV300
FV40
FV400
FV50
FVM1
FVM10
IXY DVM
MV300
MV300i
MV30i
MV400i
MV430i
MV430IMC
MV450i
MV500
MV500i
MV530i
MV550i
MV600
MV600i
MV630i
MV650i
MV700
MV700i
MV730i
MV750i
MVX100i
MVX150i
MVX2i
MVX3i
Optura 10
Optura 100MC
Optura 20
Optura 200MC
Optura 50MC
Optura Pi
Optura Xi
PV130
ZR-45MC
ZR10
ZR20
ZR25
ZR25MC
ZR30
ZR30MC
ZR40
ZR50MC
ZR60
ZR65MC
ZR70MC
ZR80
ZR85
ZR90
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Canon alkuperäisakut:
BP-522
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-BP522 |
|---|---|
| EAN | 4894128004325 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 55.02 x 41.85 x 38.64mm |
| Korvaa | BP-522 |
| Väri | Tumman Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 22.2Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Canon akut
Näytä kaikki →
-14%
Canon NB-4L, PL46G yhteensopiva akku 850 mAh
13,95 €
11,95 €
-10%
Canon LP-E6 / LP-E6N akku 2000 mAh - Täysin yhteensopiva
28,95 €
25,95 €
-21%
Canon BP-508, BP-511, BP-511A, BP-512, BP-514 yhteensopiva akku 1500 mAh
18,95 €
14,95 €
-11%
Canon LP-E8 yhteensopiva akku 1120mAh
18,95 €
16,95 €
-11%
Canon NB-2L, BP-2LH, NB-2LH, BP-2L5, BP2LCL, ER-D120 yhteensopiva akku 600 mAh
18,95 €
16,95 €
-7%
Canon NB-5L yhteensopiva akku 1120 mAh
13,95 €
12,95 €
-16%
Canon LP-E6, LP-E6N akku 2000 mAh
24,95 €
20,95 €
-15%
Canon LP-E17 akku 950 mAh LUE TUOTETIEDOT ENNEN TILAUSTA
19,95 €
16,95 €